skip to Main Content
VIETA

Puikus susisiekimas

Kvartalas įsikūręs prie Vilniaus miesto ribos Trakų kryptimi – vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus miesto centro. Kvartalas ribojasi su prestižine „Bičiulių gyvenviete“.

Branginantiems laiką ir patogumą – geras susisiekimas su Vilniaus miestu tiek automobiliu tiek viešuoju transportu – netoliese stotelė, o labai artimoje ateityje numatoma viešojo transporto stotelė pačiame „Bičiulių terasų“ kvartale.

SUBSIDIJA PIRMAM BŪSTUI

Nors Bičiulių Terasų kvartalas ir yra prie pat Vilniaus miesto ribos, jis priklauso Trakų rajonui ir dėl to yra galimybė jaunoms šeimoms pasinaudoti valstybės teikiama būsto kredito subsidija. Galimos tokios subsidijos šeimoms:

  • neauginančioms vaikų – 15 proc.;
  • auginančioms 1 vaiką – 20 proc.;
  • auginančioms 2 vaikus – 25 proc.;
  • auginančioms 3 ir daugiau vaikų – 30 proc.

Sužinoti daugiau

AKTYVUS LAISVALAIKIS GAMTOJE

Žmonės gyvenantys gamtoje yra sveikesni – įrodyta mokslininkų. O sveikesni vadinasi ir laimingesni! Kvartale numatytos net kelios žalios zonos vaikų bei suaugusių aktyviam laisvalaikiui ir greta esantis miškas suteikia galimybę daug judėti ir pasisemti jėgų iš gamtos.

Netoliese miškai, Trakų ežerai bei pilis, kurią dviračiu galima pasiekti per pusvalandį.

VYSTOMA SOCIALINĖ IR KITA INFRASTRUKTŪRA

Kvartalo „Bičiulių terasos“ vystytojai ir Trakų rajono savivaldybė planuoja, kad „Bičiulių terasų“ teritorijoje viešosios ir privačiosios partnerystės pagrindu bus pastatytas valstybinis vaikų darželis bei bus įrengta viešojo transporto stotelė.

Už kelių šimtų metrų nuo “Bičiulių Terasų” kvartalo jau pastatytas naujas prekybos centras Norfa, kuriame yra ir vaistinė.

Lietuvos automobilių kelių direkcija, Vilniaus miesto bei Trakų rajono savivaldybės yra pasirašiusios sutartį pagal kurią per artimiausius kelis metus bus rekonstruotas kelias Vilnius-Trakai, kuris bus 4 juostų. Šalia kelio bus įrengti dviračių takai.

PUIKI INVESTICIJA

Tai perspektyvi investicija, visu pirma dėl vystytojo kuriamos inžinerinės infrastruktūros ir žemos dabartinės sklypų kainos. Antra – dėl vystytojo ir Trakų rajono savivaldybės kuriamos socialinės infrastruktūros. Ir trečia – dėl Vilniaus miesto ir Trakų rajono atnaujinamos kelių infrastruktūros. Investuokite užtikrintai.

SUSIDOMĖJOTE? TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!
Back To Top